
Arrangementen Logement
Een overnachting bij het Logement combineren met een heerlijk diner? Dat kan natuurlijk. Schuif aan in onze Herberg Erve Kots voor een heerlijke pannenkoek of een van onze grill specialiteiten of geniet bij Restaurant Hoofdkwartier van de Prins van diverse overheerlijke culinaire hoogstandjes.
Daarnaast hebben we verschillende leuke arrangementen voor u samengesteld.




Boek een arrangement
Neem telefonisch met ons contact op voor het boeken van een arrangement door te bellen naar 0544-371691 of stuur een e-mail naar info@ervekots.nl
Direct boeken



Hotelarrangementen
- Hotelarrangement 1:
Slechts €87,50 p.p.
- 1 overnachting inclusief ontbijt
- 1 diner bij het Hoofdkwartier van de Prins
- Hotelarrangement 2:
Slechts €162,50 p.p.
- 2 overnachtingen inclusief ontbijt,
- 2 driegangendiners bij het Hoofdkwartier van de Prins
Klik hier om te reserveren of neem contact op via 0544-371691 of info@ervekots.nl
De bovenstaande prijzen gelden voor boekingen vanaf 2 personen. Bij boekingen van 1 persoon brengen we een meerprijs van €20 per nacht in rekening.
Wandelarrangement
Tijdens dit 3-daagse wandelarrangement wandelt u van hotel naar hotel rondom de vestingstad Groenlo. Geniet van het mooie coulisselandschap, de natuur, bezoek musea, leer meer over de historie van Groenlo en wandel langs de grens van Duitsland. U overnacht de eerste nacht in ons Logement en de tweede nacht in een ander Achterhoeks hotel met zwembad en wellness. Afwisseling is er dus niet alleen in de wandelroute. Klik hier voor het volledige programma.
- 3-daags wandelarrangement:
- 2 overnachtingen inclusief ontbijt;
- 2 driegangen diners;
- 2 wandelroutes;
- Het vervoer van uw bagage regelen wij
Slechts € 175,00 p.p. Klik hier om te reserveren
De bovenstaande prijs geldt voor boekingen vanaf 2 personen. Bij boekingen van 1 persoon brengen we een meerprijs van €25 per nacht in rekening.
Folgen Sie
uns auf Social Media!